Svētā Valentīna dienas pasākums

Studējošo pašpārvalde aicina visus, lai kopā jautri pavadītu vakaru Svētā Valentīna dienas noskaņā! ?
11. februārī plkst. 18:00 visi ir aicināti pieslēgties platformā “Cisco Webex”. ( Links uz pasākumu – https://turibalv.webex.com/meet/reginaelizabete11 )
Pirms tam platformai “Cisco Webex” ir jābūt lejupielādētai jūsu ierīcē. ( To var izdarīt šeit – https://www.webex.com/downloads.html)

➡️Pasākums tiks atklāts ar interaktīvu jautājumu spēli “Zini vai Mini”, kas norisināsies platformā “Kahoot”. Spēlē tiks uzdoti dažādi interesanti jautājumi saistībā ar Svētā Valentīna dienu. Vēlāk visi tiks sadalīti grupās pa trīs dalībniekiem, lai atbildētu uz interesantiem jautājumiem par dažādām tēmām.

➡️Dalībniekiem ir iespēja iesūtīt interesantākos stāstus par saviem randiņiem vai citiem notikumiem saistībā ar šiem svētkiem. Stāsti jāiesūta uz mūsu Instagram kontu – https://www.instagram.com/bat_sp/. Vai arī izmantojot Google Forms – shorturl.at/vABD4 . Vakara gaitā tie anonīmi tiks pastāstīti citiem, bet noslēgumā katram būs iespēja iztēloties, kādas varētu būt stāsta beigas. Tikai pēc tam tiks atklāts patiesais stāsta iznākums.

Pasākums norisināsies latviešu valodā.