Strītbols un Sporta spēles!

Hey, Student! Vai esi gatavs aktīvi pavadīt savu 24.septembra vakaru? 🏀⚽🏃🏽

Mēs un RTU ETF SP piedāvājam tev tādu iespēju, jo izvēle būs liela. Vakara gaitā norisināsies 2 pasākumi – Stretball turnīrs un Sporta spēles!🏀

➡️STREETBALL TURNĪRS – pasauc draugus, izveido un piesaki komandu (4 cilvēku sastāvā) un ierodaties uz pasāumu plkst. 17:00 Biznesa augstskolas Turība stāvlaukumā! Būs arī dažādas aktivitātes gan dalībniekiem, gan skatītājiem!
Komandu skaits ierobežots. Pieteikšanās anketa šeit – https://ej.uz/stritbola_turnirs_2020 (līdz 20.septembra 23:59)🤸🏼‍♀️

➡️SPORTA SPĒLES – BAT teritorijā paralēli Streetball turnīram norisināsies dažāda veida sporta spēļu stafetes, kurāv var pieteikt komandu 4-5 cilvēku sastāvā. Pieteikšanās anketa šeit – https://ej.uz/sporta_speles2020 (līdz 20.septembra 23:59)Pasākums ir bezmaksas, tajā var piedalīties visi studenti. Papildus strītbolam un stafetēm varēs pievienoties arī futbola meistarklasei un izturības treniņam, lai savu fizisko sagatavotību.
🤩Piesakies! Būs aktīvi un jautri pavadīts vakars ar draugiem, kā arī iespēja iegūt balvas!🎶Par labu mūziku parūpēsies DJ M&M!🎶Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

❗❗❗Pasākumā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.
Aicinām tos ievērot ikvienam.
Ar tiem var iepazīties šeit –
https://m.likumi.lv/ta/id/315304