Strītbols un Sporta spēles!

Hey, Student! Vai esi gatavs aktīvi pavadīt savu 24.septembra vakaru? ?⚽??

Mēs un RTU ETF SP piedāvājam tev tādu iespēju, jo izvēle būs liela. Vakara gaitā norisināsies 2 pasākumi – Stretball turnīrs un Sporta spēles!?

➡️STREETBALL TURNĪRS – pasauc draugus, izveido un piesaki komandu (4 cilvēku sastāvā) un ierodaties uz pasāumu plkst. 17:00 Biznesa augstskolas Turība stāvlaukumā! Būs arī dažādas aktivitātes gan dalībniekiem, gan skatītājiem!
Komandu skaits ierobežots. Pieteikšanās anketa šeit – https://ej.uz/stritbola_turnirs_2020 (līdz 20.septembra 23:59)??‍♀️

➡️SPORTA SPĒLES – BAT teritorijā paralēli Streetball turnīram norisināsies dažāda veida sporta spēļu stafetes, kurāv var pieteikt komandu 4-5 cilvēku sastāvā. Pieteikšanās anketa šeit – https://ej.uz/sporta_speles2020 (līdz 20.septembra 23:59)Pasākums ir bezmaksas, tajā var piedalīties visi studenti. Papildus strītbolam un stafetēm varēs pievienoties arī futbola meistarklasei un izturības treniņam, lai savu fizisko sagatavotību.
?Piesakies! Būs aktīvi un jautri pavadīts vakars ar draugiem, kā arī iespēja iegūt balvas!?Par labu mūziku parūpēsies DJ M&M!?Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

❗❗❗Pasākumā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.
Aicinām tos ievērot ikvienam.
Ar tiem var iepazīties šeit –
https://m.likumi.lv/ta/id/315304