Iepeldi sesijā

Studentu gada gaidītākais pasākums, kas ik gadu norisinās Līvu Akavaparkā. Pasākums sniedz iespēju Turības studentiem un viņu draugiem kopīgi atpūsties pirms saspringtās pavasara sesijas, lai sakopotu spēkus un enerģiju veiksmīgam mācību gada noslēgumam. Līdz šim Līvu Akvaparks ir pārvērsts par kruīza kuģi, Baywatch filmu

Iesoļo Turībā

Jauno BAT studentu integrācijas seminārs, kuru var raksturot ar trīs vārdiem- izglītojošs, saliedējošs un iedvesmojošs. Katru gadu vasaras beigās tiek pulcināti 50 jaunie Turības studenti, kuriem tiek dota iespēja jau pirms studiju sākuma spert pirmo soli savās studentu dzīvēs. Iespēja iepazīt savus studiju biedrus, iegūt zināšanas par augstskolu un labi pavadīt laiku.

Ziemassvētku balle

Krāšņi tērpi, dejas visas nakts garumā un visdažādākās aktivitātes Ziemassvētku noskaņās. Gada noslēdzošais un skaistākais pasākums, kas ik gadu pulcina vairāk kā 300 BAT studentus un viņu draugus. Turības studentu Ziemassvētku balle tiek rīkota gan tepat Turībā, gan tādā vietās kā Latviešu Biedrības nams, K.K.Fon Strcka villa u.c.

Diwali

vieni no lielākajiem indiešu kultūras svētkiem jeb gaismas svētki. Šajās dienās ļaudis Indijā izrotā mājas un sētas, veikalus, birojus ar gaismu, svecēm un lampiņām, visi apvelk īpašas svētku drānas, gatavo svētku maltītes un īpašus saldumus. Arī mēs, tepat, Turības konferenču zālē iedvešam gaismu un ikviens ir aicināts iepazīt tuvāk Indiešu kultūru, baudot gan tās ēdienus, gan dejas un dziesmas.

BAT SP Goda Balva

Goda balvā tiek godināta ne tikai pati BAT SP savā dzimšanas dienā, bet arī cilvēki, kas gada laika ir ieguldījuši ievērojamu darbu organizācijas attīstībā. BAT SP biedri un draugi tiek godināti 11 nominācijās kā piemēram Gada Vecbiedrs, Gada Valdes loceklis, Gada izaugsme,Gada biedrs, Gada draugs u.c.

Studiju darbu seminārs

Lai kvalitatīvi sagatavotu gan pirmā kursa, gan vecākus studentus BAT SP rīko informējošu semināru par to, kas jāievēro veidojot un aizstāvot studiju darbus.

Game Night

Pasākums kurā studenti var atvilkt elpu no mācībām uzspēlējot dažādas spēles. Studentiem ir iespēja piedalīties dažādās galda spēlēs, kā arī video spēlēs. 

Fukši

Iesvētības jaunajiem Biznesa augstskolas Turība (BAT) studentiem, liekot viņiem pārvarēt dažādus uzdevumus un šķēršļus, kļūstot par pilntiesīgiem BAT studentiem. Fukši ir vienīgā iespēja Turības studentam savu studiju gadu laikā nopeldēties strūklakā!

Starpaugstskolu volejbola nakts turnīrs un strītbola turnīrs

Turnīri, kuros valda sacensību gars starp dažādu augstskolu komandām. Turnīri sniedz iespēju ne tikai pārbaudīt savas spējas sporta jomās, bet arī iegūt noderīgas balvas. Volejbola nakts studentu vidū ir kļuvusi populāra ar savu naksnīgo un sportisko atmosfēru divu nakšu ietvaros, taču basketbols, kā jau visi zinam, ir Turības iemīļotākais sporta veids.

BAT SP House

Motivējošs un saliedējošs divu dienu seminārs BAT SP biedriem. Lekcijas no pieredzes bagātiem lektoriem un vecbiedriem un aktivitātes, kas liek iepazīt vienam otru tuvāk un labāk izprast ne tikai sevi, bet arī komandas būtību.

Latvia Event

Latvijas valsts dzimšanas dienas mēnesī organizēts pasākums, kas ļauj iepazīt un izbaudīt latviešu kultūru- dejas, nacionālos ēdienus un dažādus priekšnesumus. Gan paši latvieši, gan ārzemju studenti ir aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs un nodoties latvju dančiem visa vakara garumā.

Ticot, mīlot, gaidot…

Jau 11 gadu BAT SP dodas ciemos pie Māriņas bērnu un invalīu biedrības nama bērniem, lai iepriecinātu viņus Ziemassvētkos ar studentu un sposoru ziedotajām dāvanām. BAT SP biedri kopā ar bērniem dzied dažādas dziesmas, iet rotaļās un sirsnīgi pavada laiku. Pēdējo gadu laikā BAT SP dodas uz Auci ne tikai Ziemassvētkos, bet arī Lieldienās, lai kopā ar bērniem un Turīti ripinātu Lieldienu olas.

Ulubele

Jau ka tradīcija ir ieviesusies ikgadēja Ulubeles apmeklēšana un tās apkārtnes uzkopšana, kas ir viens no gaidītākajiem un sirsnīgākajiem pasākumiem. Gan pati BAT SP, gan Turības studenti ziedo nepieciešamās lietas Ulubelei, lai vismaz reizi gadā iepriecinātu tajā mītošos dzīvniekus.

Gastronomijas mēnesis

Viena mēneša ietvaros četras valstis Turības Open stūrī piepilda ar savu nacionālo ēdienu smaržu un katram garāmejošajam studentam ir iespēja nobaudīt kādu no ārzemju studentu gatavotajiem ēdieniem. Ja palaimējas tiek prezentēti arī priekšnesumi no kādas no kultūrām.