Pirmsesijas nakts!

Sesija tuvojas straujiem soļiem un šogad, kad mācības ir jāpavada pie viedierīcēm, vairāk kā jebkad iepriekš ir nepieciešams atrauties no ekrāna un kārtīgi atpūsties svaigā gaisā. ?

▶️ Aicinām pieteikties pirmssesijas pasākumam “Old Town Hunt” 26.novembrī plkst.17:00, kas norisināsies sadarbībā ar orientēšanās piedzīvojumu spēlēm – Roadgames.lv.Šajā pasākumā būs garantēts aizraujošs un piedzīvojumiem bagāts laiks kopā ar draugiem un kursabiedriem!?
Pasākums norisināsies Vecrīgas teritorijā, komandā 2 cilvēki, kuri, lejupielādējot aplikāciju Roadgames orientējas norādītās vietās un, pildot dažādus interesantus uzdevums, krāj punktus.
Pirms pasākuma tiks nosūtīta saite uz Webex sarunu, kurā tiks paskaidroti visi noteikumi, taču pirms tam var iepazīties ar spēles noteikumiem un uzdevumiem mājaslapā www.roadgames.lv◀️

Katras komandas sākumpunkts ir paša izvēlē, piemēram, sava mīļākā vieta Vecrīgā, galvenais, plkst. 17:00 pieslēgties Webex sarunai un laicīgi lejupielādēt Roadgames aplikāciju.✨Pasākumam arī ir savs dresskods – “Glow in the dark” (interesantākajam tērpam būs iespēja iegūt balvu)

❗Pasākumam ir nepieciešams iepriekš reģistrēties, to var izdarīt ŠEIT (līdz 22.novembrim plkst.23:59)!

Pasākuma valoda ir gan angļu, gan latviešu.

❔ Papildus informācija :
Elīza Anna Dubure
Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes Kultūras un sporta daļas vadītāja elizadubure@gmail.com