Piesakies topošo pirmkursnieku pasākumam „Iesoļo Turībā”!

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde aicina pieteikties tradicionāli organizētajā topošo pirmkursnieku pasākumā „Iesoļo Turībā”, kas norisināsies no 2. līdz 3. septembrim.

Lai studiju gaitu uzsākšanu padarītu vieglāku, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde tradicionāli organizē pirmkursnieku pasākumu „Iesoļo Turībā”, kas šogad norisināsies no 2. līdz 3. septembrim. Ir saprotams, ka uzsākt studijas nespēj visi, taču visiem, kuri to ir izdarījuši – viņai, viņam, viņiem, tev, man un mums –  mēs dodam ceļazīmi uz šī gada grandiozāko studentu integrācijas pasākumu. Šajās dienās varēs izkāpt no komforta zonas, izjust vēl nepieredzētas emocijas un iegūt jaunu pieredzi un draugus, ar kuriem kopīgi doties studiju gaitās.

Šī pasākuma laikā jaunajiem studentiem būs iespēja ne tikai iepazīt savus topošos studiju biedrus, bet arī uzzināt sev interesējošo informāciju par augstskolu un Studējošo pašpārvaldes darbību, klausīties interesantos un pieredzes bagātos cilvēkos, piedalīties dažādās aktivitātēs un kārtīgi atpūsties un tikt motivētiem pirms jaunā mācību gada sākuma. Pasākuma organizatori nodrošina ēdināšanu un nokļūšanu uz pasākuma lokāciju. (Uz Biznesa augstskolu Turība gan būs jānokļūst pašam)!

„Iesoļo Turībā” var pieteikties ikviens, kurš šogad uzsāks studijas kādā no Biznesa augstskolas Turībaprofesionālā vai akadēmiskā bakalaura studiju programmām un pēdējo divu gadu laikā ir absolvējis kādu vidējās izglītības iestādi.

Lai pieteiktos pasākumam, jāaizpilda pieteikuma anketa, kuru meklē ŠEIT.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc, pildot pieteikuma anketu, nebaidies būt radošs un parādīt sevi no labākās puses. Izmanto iespēju iepazīt augstskolu un savus studiju biedrus vēl pirms mācību procesa uzsākšanas!

Pieteikšanās līdz 20. augusta plkst. 23:59! Nenokavē!

Jautājumu gadījumā sazinies ar dalībnieku koordinatoru Elizabeti, rakstot uz elizabete.freimane98@gmail.com

Seko mūsu sociālajiem tīkliem, lai uzzinātu jaunākās aktualitātes par gaidāmo pasākumu “Iesoļo Turībā 2023” :

Instagram – @bat_sp

TikTok – @bat_sp

Facebook – https://www.facebook.com/turibasp