Piesakies pirmkursnieku pasākumam „Iesoļo Turībā”

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde aicina pieteikties tradicionāli organizētajā pirmkursnieku pasākumā „Iesoļo Turībā”, kas norisināsies no 3. līdz 4. septembrim.

Lai studiju gaitu uzsākšanu padarītu vieglāku, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde tradicionāli organizē pirmkursnieku pasākumu „Iesoļo Turībā”, kas šogad norisināsies no 3. līdz 4. septembrim. Šī gada pasākuma sauklis ir “Tu jau nevarētu”, lai motivētu Tevi, pirmkursniek, pierādīt pretējo. Mēs zinām, ka uzsākt studijas nespēj kurš katrs, tāpat arī šis pasākums ļaus izkāpt no komforta zonas, izjust vēl nepieredzētas emocijas un iegūt jaunu pieredzi un draugus, ar kuriem kopīgi doties studiju gaitās.

Šī pasākuma laikā jaunajiem studentiem būs iespēja ne tikai iepazīt savus topošos studiju biedrus, bet arī uzzināt sev interesējošo informāciju par augstskolu un mācību procesu. Tāpat studenti varēs iepazīties ar Studējošo pašpārvaldes darbību, klausīties interesantos un pieredzes bagātos cilvēkos, piedalīties dažādās aktivitātēs un kārtīgi atpūsties un tikt motivētiem pirms jaunā mācību gada sākuma.

„Iesoļo Turībā” var pieteikties ikviens, kurš šogad uzsāks studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība profesionālā vai akadēmiskā bakalaura studiju programmām un pēdējo divu gadu laikā ir absolvējis kādu vidējās izglītības iestādi.

Lai pieteiktos pasākumam, jāaizpilda pieteikuma anketa, kuru meklē ŠEIT.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc, pildot pieteikuma anketu, nebaidies būt radošs un parādīt sevi no labākās puses. Izmanto iespēju iepazīt augstskolu un savus studiju biedrus vēl pirms mācību procesa uzsākšanas!

Pieteikšanās līdz 21. augusta plkst. 23:59! Nenokavē!

Jautājumu gadījumā sazinies ar dalībnieku koordinatoru Megiju, rakstot uz megijajansone66@gmail.com