Iesoļo Turībā 2021

Topošais Biznesa augstskolas Turība pirmkursniek, aicinām Tevi pieteikties neaizmirstamam ?, noslēpumainam ? un vērtīgam ? pasākumam “Iesoļo Turībā”.

Lai studiju gaitu uzsākšanu padarītu vieglāku, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde tradicionāli organizē pirmkursnieku pasākumu „Iesoļo Turībā”, kas šogad norisināsies no 4. līdz 5.septembrim.

Šī gada pasākuma tēma ir “Atklāj iespējamo neiespējamajā”. Mēs, „Iesoļo Turībā” komanda, ticam, ka uzsākt studijas ir kā mesties nezināmajā, tāpēc šis pasākums ļaus izkāpt no komforta zonas, izjust vēl nepieredzētas emocijas, iegūt jaunu pieredzi un draugus.

„Iesoļo Turībā” var pieteikties ikviens, kurš šogad uzsāks studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība profesionālā vai akadēmiskā bakalaura studiju programmām, klātienē un neklātienē, kā arī e-studijas un pēdējo divu gadu laikā ir absolvējis kādu vidējās izglītības iestādi.

➡️ Lai pieteiktos semināram, jāaizpilda pieteikuma anketa, kuru meklē šeit: https://ej.uz/iesolo21

Dalība seminārā ir bezmaksas, taču  ❗️vietu skaits ir ierobežots❗️, tāpēc, pildot pieteikuma anketu, nebaidies būt radošs un parādīt sevi no labākās puses. ?

Izmanto iespēju iepazīt augstskolu un savus studiju biedrus vēl pirms mācību procesa uzsākšanas!

Pieteikšanās pagarināta ➡️? Pieteikšanās līdz 24. augusta plkst. 23:59! Nenokavē!

Jautājumu gadījumā sazinies ar dalībnieku koordinatoru Artūru, rakstot uz arturspots@gmail.com.