Studējošo pašpārvalde aicina uz pasākumu “Iepeldi sesijā” Līvu akvaparkā

Ikgadējais pasākums “Iepeldi sesijā” tuvojas straujiem soļiem. Šī gada tēma ir “Bikini Bottom”, kas ir zemūdens pilsētiņa Klusā okeāna dzīlēs no visiem pazīstama un iemīļotā animācijas seriāla “Sūklis Bobs Kvadrātbiksis”. Studējošo pašpārvalde aicina Biznesa augstskolas Turība studentus izbaudīt akvaparka sniegto prieku, kārtīgi izpeldēties un jautri pavadīt laiku ar saviem draugiem. Pasākums norisināsies Līvu akvaparkā (Jūrmala, Viestura iela 24) 24.martā no plkst. 17:00 līdz 21:00.


Studējošo pašpārvalde parūpēsies, lai starp peldēšanos un šļūkšanu pa trubām ir arī daudz un dažādas interesantas aktivitātes un sacensības, kurās varēs iegūt lieliskas balvas no atbalstītājiem. Šis pasākums ir lielisks veids, kā aktīvi un jautri pavadīt piektdienas vakaru aizraujošā atmosfērā pirms sesijas!

Biļetes saņemt varēs Studējošo pašpārvaldes telpā C222. Par biļešu pieejamību paziņosim drīzumā. Būs pieejams arī transports, kas dosies maršrutā BA Turība – Līvu Akvaparks – BA Turība un rezervēt savu vietu varēs Studējošo pašpārvaldes telpās C222, tieši tur pat, kur iegūt biļeti sev un saviem draugiem. Pasākums Turības studentiem, uzrādot savu ISIC karti, ir bez maksas. 

Pasākumam un transportam ir ierobežots vietu skaits, tāpēc neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi!

Uz pasākumu nepieciešams līdzi ņemt savu biļeti un personu apliecinošu dokumentu, kā arī peldkostīmu, dvieli, peldčības un nepieciešamās higiēnas lietas.

Ar pasākuma programmu, autobusa braukšanas laiku un biļešu saņemšanas laikiem varēs iepazīties Studējošo pašpārvaldes sociālajos tīklos vai ierodoties Studējošo pašpārvaldes telpās.

Pasākums norisināsies angļu valodā.

Pasākums norisinās atbilstoši SIA “Akvaparks” apmeklētāju noteikumiem. Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts, un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Papildus informācija :
Hanna Elizabete Krūmiņa
Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes Kultūras un Sporta daļas vadītāja hekrumina@gmail.com vai e-pastā turibasp@gmail.com

Informāciju sagatavoja Elizabete Paura, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes Viceprezidente.