Iepeldi sesijā “Carry me to the Caribbean”

Biznesa augstskolas “Turība” studenti sesijas tuvošanos sagaida ar divējādām sajūtām. Lai arī cik neierasti tas studentu vidū nebūtu, bet, jā – arī ar nepacietību!

Par ikgadēju tradīciju kļuvusi iepeldēšana sesijā, kas arī šogad aicina BAT studentus un viņu draugus ļauties ūdens piedzīvojumam Līvu Akvaparkā 24.martā no pulksten 17.00 līdz 21.00, šoreiz iejūtoties pirātu lomā. ?‍☠️

Bez jau zināmajām akvaparka izklaidēm kā šļūkšanu pa trubām, atpūtu burbuļvannā un karsēšanos pirtiņā, pašpārvaldes jaunieši aicinās piedalīties arī citās jautrās aktivitātēs, kas ne vien tevi izklaidēs, saslapinās un satuvinās ar draugiem, bet sniegs arī iespēju tikt pie lieliskām balvām!

Biļešu rezervāciju ir iespējams veikt no 11.marta un tās saņemt varēs no 14.marta Studējošo pašpārvaldes telpā C222. (Viens students drīkst iegādāties 2 draugu biļetes). Pasākums BAT studentiem, uzrādot savu ISIC karti, ir bez maksas. Savukārt, studentu draugu biļešu cena ir 12 EUR. 

Un turpat – telpā C222, ir iespēja pieteikties arī transportam BA Turība – Līvu akvaparks – BA Turība.

Atceries, ka pasākumā vietu skaits ir ierobežots, tādēļ pieteikšanos neatliec uz pēdējo brīdi!

Pasākums norisināsies angļu valodā. ??

❗Svarīgi – līdzi nepieciešams ņemt derīgu Covid-19 sertifikātu, biļeti, personu apliecinošu dokumentu, kā arī peldkostīmu/peldbikses, dvieli, baseina čības un higiēnas piederumus.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts, un iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Pasākuma laikā tiks ievēroti arī valstī noteiktie drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Papildus informācija:

Elizabete Paura 

+371 25404308

Elizabetepaura@gmail.com