Iepeldi rudenī: Meklējot Nemo

Ikgadējais pasākums “Iepeldi sesijā”, kas parasti norisinās pavasarī, pārcelts uz rudeni. Tāpēc Studējošo pašpārvalde aicina BAT studentus un viņu draugus izbaudīt akvaparka sniegto prieku, kārtīgi izpeldēties un iztrakoties – šoreiz “Meklējot Nemo” tematikā. Pasākums norisināsies Līvu akvaparkā (Jūrmalā, Viestura ielā 24) 8.oktobrī no pulksten 18:00 – 22:00.

Studējošo pašpārvalde parūpēsies, lai starp peldēšanos un šļūkšanu pa trubām ir arī daudz un dažādas interesantas aktivitātes un sacensības, kurās varēs iegūt lieliskas balvas. Šis pasākums ir lielisks veids, kā aktīvi un jautri pavadīt laiku ar saviem draugiem un kursa biedriem!
Būs pieejams arī transports BA Turība – Akvaparks – BA Turība un rezervēt savu vietu varēs Studējošo pašpārvaldes telpās C222, tieši tur pat, kur iegūt biļeti sev un saviem draugiem! Pasākums BA Turība studentiem, uzrādot savu ISIC karti, ir bez maksas, bet draugu biļetes cena ir 12 EUR. (Atceries, ka viens BA students drīkst iegādāties tikai 2 draugu biļetes.)
PASĀKUMĀ IR IEROBEŽOTS VIETU SKAITS, TĀPĒC PIETEIKŠANOS NEVAJADZĒTU ATLIKT UZ PĒDĒJO BRĪDI!
Līdzi uz pasākumu nepieciešams līdzi ņemt savu biļeti, ISIC karti un personu apliecinošu dokumentu. Kā arī peldkostīmu, dvieli, peldčības un nepieciešamās higiēnas lietas.
Ar pasākuma programmu, papildus aktivitātēm pirms pasākuma, autobusa braukšanas laiku un biļešu saņemšanas laikiem varēs iepazīties Studējošo pašpārvaldes Facebook lapā – https://www.facebook.com/turibasp/ pie pasākuma “Swim into fall : Finding Nemo”.
Pasākums norisināsies angļu valodā.


Pasākuma laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Aicinām tos ievērot ikvienam. Ar tiem var iepazīties šeit -https://m.likumi.lv/ta/id/315304 

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts, un iegūtie materiāli var tikt publicēti.
Papildus informācija :
Elīza Anna Dubure
Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes Kultūras un sporta daļas vadītāja elizadubure@gmail.com vai e-pastā info@batsp.lv