Cocktail Party / Pre-session night

Straujiem soļiem tuvojas sesija un pirms smaga darba ir kārtīgi jāatpūšas, lai ar pilnu atdevi varētu ķerties klāt noslēguma darbiem. ??

Tāpēc 25. martā plkst. 18:00 Studējošo pašpārvalde aicina pieslēgties platformai Zoom, lai kopā labi pavadītu vakaru līdz šim neierastā veidā. ?

Pirms pieslēgšanās platformai Zoom jābūt lejupielādētai datorā, to var izdarīt ŠEIT – https://zoom.us/download

Pasākums tiks atklāts ar kokteiļu gatavošanas meistarklasi, kuru vadīs atraktīvais Aldis Glodens. ?

Pēc kokteiļu gatavošanas meistarklases, dalībnieki tiks sadalīti mazākās grupās, lai piedalītos pāris ļoti interesantās aktivitātēs. Vienā no tām būs ietverti pašu dalībnieku stāsti, par dažādiem atgadījumiem, kas piedzīvoti brīžos, kad jautrība situsi augstu vilni, kā arī piedzīvotiem neveikliem atgadījumiem. Pārējās aktivitātes pašlaik paliks noslēpumā, lai tiktu saglabāta intriga. ?

Pēc aktivitātēm visi dalībnieki viens ar otru varēs tikties Studējošo pašpārvaldes virtuālajā klubā, kur visa vakara garumā izklaidēs Dj M&M. Tiks piedāvāta iespēja arī izvēlēties un iesūtīt sev vēlamās dziesmas, kas vakaru padarīs tikai neaizmirstamāku. ?

 Pirms pieslēgšanās katram ir uzdots neliels mājasdarbs – jāsagatavo pēc iespējas interesantāka krūze. Interesantākās krūzes īpašnieks varēs iegūt balvu! ?

Pasākuma piekļuves links – https://us02web.zoom.us/j/84444205619?pwd=QmZtOGcvZXFuQkRkQ2xjUy9yWVc1Zz09

Pasākums notiks angļu valodā. ?️

Tiekamies ❗