BAT SP Goda balva 2022

Turības Studējošo pašpārvalde šogad svin savu 24. jubileju, par godu tam, 13.janvārī pulksten 18:00 tiksimies kopīgā pasākumā – “BAT SP Goda balva 2022”.✨

?Šis ir laiks, kad ir jāpasakās tiem, kuri pēdējā gada laikā ir ieguldījuši daļiņu sevis pašpārvaldes attīstībai, kā arī tiem, ar kuriem esam sadarbojušies;. Goda balvas ceremonijā godina tos pašpārvaldes biedrus, Vecbiedrus, Goda biedrus, atbalstītājus un Valdes locekļus, kuri veikuši nozīmīgu un paliekošu ieguldījumu dažādu projektu tapšanā, centušies un darījuši vairāk, nekā no tiem prasīts. 
?Mēs pateicamies cilvēkiem, kuri ar neatlaidīgu darbu un pašaizliedzīgu iniciatīvu ir pilnveidojuši kā augstskolas, tā arī pašpārvaldes dzīvi. 

? Šogad ir izvirzītas 10 nominācijas (Gada vecbiedrs, Gada biedrs, Gada draugs, Gada vietnieks, Gada Valdes loceklis, Gada klātienes projekts, Gada vadības pārstāvis, Gada ķeza, Gada izaugsme, Gada sadarbības partneris), par kurām balsot var šeit – 

❗  ŠEIT  ❗

?Šī ir arī Tava iespēja izteikties – katrā nominācijā izvirzi vienu vai vairākus kandidātus, kuri, Tavuprāt, ir pelnījuši visskaļāko un siltāko “paldies” par aizvadītajā gadā paveikto. 

2. janvārī Sekos arī 2.balsošanas kārta, tapēc seko līdzi un tiekamies ❗