Esam atraduši Ziemassvētku balles karali un karalieni

14. decembrī K.K. fon Stricka villā ar senlaicīgu, bet patīkamu un gaišu atmosfēru norisinājās gada gaidītākais un krāšņākais pasākums – Biznesa augstskolas Turība Vintage Ziemassvētku balle. Studiju semestra noslēguma pasākumu apmeklēja 450 Turības studenti un viņu draugi!batxmasvariants2-a6

Par atmosfēras uzturēšanu parūpējās vakara vadītājs Rihards Sniegs, bet par muzikālo noformējumu – grupa Henrix un DJ Vento, kā arī balles viesus ar negaidītu uzstāšanos pārsteidza grupa Olas un iluzionists Toms Felkers.  Mūzikas pavadījumā varēja izkustēties līdz pat četriem rītā.

Pasākuma laikā norisinājās arī konkurss ‘’Balles Karalis un Karaliene’’, kura laikā dalībnieki, pildot dažādus uzdevumus, kuri pēc nejaušības principa tika uzgriezti uzdevumu aplī, centās pārliecināt skatītājus, ka ir pietiekami radoši, zinoši un arī drosmīgi, lai kļūtu par 2017. gada Ziemassvētku balles zvaigzni. Pēc skatītāju balsojuma titulu ‘’Balles Karalis’’ ieguva Hārdijs Tučs un ‘’Balles Karaliene’’  Anete Anna Jankovska.

Pasākuma laikā tika paziņoti arī konkursa ‘’Skaistākā kopmītņu istabiņa’’ uzvarētāji, kas šogad pelnīti ir istabiņa Nr. 538 un tajā dzīvojošās meitenes, kas ap sevi bija radījušas ļoti īpašu svētku sajūtu.

Studenti varēja ne tikai pavadīt laiku draugu kompānijā un griezties dejās, bet arī piedalīties dažādās aktivitātēs un konkursos, lai laimētu sponsoru sagādātās balvas. Balles apmeklētājiem bija arī iespēja iemūžināt paliekošas atmiņas ne tikai fotostūrī, bet arī deViņiem foto būdā.

Pasākumu atbalstīja – Red Bull, Avon, Cosmos Ilūziju Muzejs, FAT CAT eklērnīca, 6 minūtes 365 dienas, Bungee Sigulda, KIWI Bow Ties, Joyful Couple, Drifta Halle un Spray Tan un Solāriju studija ‘’Adrenaline Tan’’.

Paldies visiem, kas ieradās! Priecīgu un panākumiem bagātu Jauno gadu!

Ierakstīt komentāru!