Tev ir iespēja palīdzēt!

Valsts asinsdonoru centrs sadarbībā ar Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldi lūdz Tevi palīdzēt, nododot asinis.ZIEDOasinis-a6-04102017

11. oktobrī studenti aicina Tevi ierasties Biznesa augstskolā Turība, Graudu ielā 68, lai iesaistītos VADC un BAT SP rīkotajā Donoru dienā. Asins nodošanas punkts atradīsies auditorijā C232. Asinis būs iespējams nodot no plkst. 10:00 līdz pat plkst. 14:00!

Iesaistoties asinsdonoru kustībā, ir iespēja palīdzēt nelaimē nonākušajiem, kam nepieciešamas asinis. Viena asins deva var izglābt ceļu satiksmes negadījumā cietušo, pacientu ar apdegumiem un palīdzēt vēža slimniekam.

Vesels cilvēks var ziedot asinis līdz pat trīs reizes gadā. Kļūt par donoru ir pavisam vienkārši – ņem līdzi personu apliecinošu dokumentu un pieraksti savu bankas kontu.

Atceries! Lai nodotu asinis der tikai pase vai ID karte. Autovadītāja apliecība nederēs!

Studējošo pašpārvalde ir sagādājusi dāvanas pirmajiem 30 ziedotājiem – kuponu pret 50% atlaidi mūsu augstskolas ēdnīcā “Nīke-E” Studentu komplektam!

Ja nebūsi spējīgs nodot asinis 11. oktobrī, nebēdā – to ir iespējams darīt katru dienu kādā no asins nodošanas punktiem Latvijā. Vairāk informāciju meklē www.donors.lv.

Ierakstīt komentāru!