Uzvari sesiju!

Negulētas naktis? Galvassāpes? Bailes? Raksti darbu ar karoti, bet kafijas krūzē esi ielicis pildspalvu? Sveika, pirmssesija!gamesofthe-lv-a5

Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde ir parūpējusies, lai, vēl pirms pašas sesijas, tu varētu paspēt atpūsties! 23. martā ikvienam interesentam ir iespēja pievienoties lielajai spēlei, kas šogad norisināsies izklaides centrā Fantasy Park no plkst. 20:00 līdz pusnaktij. 

Sesijas spēļu norises laikā vakara vadītāja Jāņa Bukša pavadībā ikviens varēs piedalīties dažādās individuālajās, kā arī komandu aktivitātēs un izdejoties sesijas ritmos kopā ar DJ Nils Ketners. 

Pasākums Biznesa augstskolas Turība studentiem ir bezmaksas, bet līdzi paņemtam draugam biļete maksās 3 euro (pasākuma vietā 5 eiro). Pasākumam nepieciešamās aproces vari izņemt no 20. marta Studējošo pašpārvaldē ( telpā C218) uzrādot ISIC no plkst. 12:00 līdz 18:00 Atceries, ka biļešu skaits ir ierobežots!

Parādi, ka arī Tu tur būsi: https://www.facebook.com/events/1425037694208168/

Piesaki savu komandu ŠEIT, piedalies boulinga turnīrā un iespējams tieši Tava komanda iegūs balvu kādā no nominācijām!

Ja uz Sesijas spēlēm domā doties ar sabiedrisko transportu, virzienā no Rīgas centra vari izvēlēties 19. trolejbusu (izkāpšana pieturā „Mūkusalas rotācijas aplis”), 27. trolejbusu (izkāpšana pieturā „Laivu iela” vai “Bieķensalas iela”), savukārt virzienā no Turības uz Fantasy Park vari nokļūt ar 27. trolejbusu (izkāpšana pieturā „Laivu iela” vai “Bieķensalas iela”).

Sesijas spēles atbalsta: Dicomania, Cinamon, BTA apdrošināšanas kompānija, RedBull, Blue Shock Race, autoskola Eksperts, Smuklietas, Adrenalin Tan, golfa klubs Viesturi, sporta klubs Panatta, WoodKoozie, kamieļu parks ZOO Rakši, Dirty Deal Teatro, 6 minūtes 365 dienas.

 

Ierakstīt komentāru!